O mnie

Mama – człowiek instytucja, dyrektor domowej logistyki i ekspert zarządzania zasobami gospodarstwa domowego, a nade wszystko dzielny i zaangażowany wykonawca! Zawsze na posterunku – z sercem na dłoni, ale i z ciętym językiem oraz swoimi słabostkami. „MAMY APETYT”, to owoc pasji pewnej zapracowanej mamy. Tą pasją jest dawanie radości najbliższym poprzez dzielenie się efektami codziennej krzątaniny i niecodziennych sytuacji w małym królestwie zwanym kuchnią. Zamiłowanie do smakołyków wcale nie przysłoniło mi dążenia do utrzymania zdrowego trybu życia, ale nadało mu przyjemniejszy wymiar, bo to, co naturalne i zdrowe wcale nie musi być nudne, trudne, czy jałowe! Z drugiej zaś strony, czasami z radością przymykam oko na małe odstępstwa od reguły, bo każdy zasługuje na odrobinę przyjemności.

Co tutaj robię? Chcę się podzielić z Wami pomysłami i przepisami na szybkie, proste i niebanalne rarytasy, które ułatwią organizację jadłospisu i zaspokoją apetyt nawet tych bardziej wymagających „konsumentów”. Często inspiruję się przepisami mojej mamy i babci, modyfikując je według własnych potrzeb (i stanu domowych zapasów…) – skutki bywają zaskakujące 😉 Czasem opowiadam o konflikcie tragicznym między „byciem fit”, a „byciem najedzonym” – bo życie to nie bułka z masłem (i miodem), to nieustanna walka i czasem trzeba dokonywać niełatwych wyborów.

Zatem do dzieła!

 

Pamiętaj, proszę: przepisy i zdjęcia znajdujące się na blogu są własnością właścicielki bloga. Nie zgadzam się na ich kopiowanie oraz publikowanie bez mojej zgody. O kontakt w tej sprawie proszę za pośrednictwem fp na facebooku: https://www.facebook.com/mamyapetyt w wiadomości prywatnej.

 

Close